Jagielońska 78 lok. P21A, 03-301 Warszawa
Kontakt: + 48 605 433 613

Serwis urządzeń fiskalnych

Inne produkty

Czytniki kodów QR

Szuflady na gotówkę

Szuflady kasowe są przeznaczone do bezpiecznego przechowywania banknotów, monet i potwierdzeń. Oferowane przez nasz szuflady to elegancka i solidna obudowa która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Każde urządzenie posiada kilka przegród na banknoty wraz z sprężynowymi dociskami i jeszcze więcej przegród na bilon i każda z nich może mieć dostosowaną szerokość dla indywidualnych potrzeb użytkownika. Połączenie z drukarką fiskalną jest realizowane poprzez przewód z końcówką RJ-11. Szuflady posiadają również system ręcznego otwierania za pomocą kluczy z dedykowaną wkładką.

Czytniki kodów kreskowych i kolektory danych

Obecnie kody kreskowe znajdziemy w zasadzie są wszędzie, każda branża korzysta z czytników kodów kreskowych. Kody EAN i QR znajdziemy w zasadzie na wszystkich produktach, paczkach kurierskich, częściach zamiennych, lekach, opakowaniach. Automatyczna identyfikacja w będzie coraz bardziej powszechna. Oferujemy urządzenia które są niezawodne,szybkie i stworzone do tego aby usprawnić pracę i procesy w twojej firmie.

W ofercie znadziesz u nas czytniki kodów takich producentów jak:
  • Zebra
  • CipherLab
  • Metrologic
  • Honeywell

Drukarki etykiet

Drukarki etykiet to innowacyjne rozwiązania dla biznesu gdzie niezbędne jest oznaczenie produktów tekstem i kodem kreskowym lub QR. Oznaczenie produktu odpowiednią etykietą jest podstawą nowoczesnego biznesu, która znacznie usprawnia proces identyfikacji i sprzedaży produktów. Oferujemy drukarki etykiet które są zgodnie z zalecanymi i specyfikacjami producentów sprzętu do kodów kreskowych. Nasz doświadczony i kompetentny personel jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i zrobić coś więcej niż tylko sprzedaż drukarek etykiet z kodami kreskowymi.