Jagielońska 78 lok. P21A, 03-301 Warszawa
Kontakt: + 48 605 433 613

Usługi IT

Backup danych / Recovery

Backup danych

Wychodź szybko i skutecznie z każdego rodzaju kryzysu dzięki solidnym usługom tworzenia kopii zapasowych i przywracania po awarii.

70% firm doświadcza utraty danych w wyniku wypadków, wirusów, klęsk żywiołowych i błędów ludzkich. Spośród tych firm najbardziej ucierpiały małe i średnie przedsiębiorstwa.

RSYSTEM zapewnia planowanie ciągłości działania i planowanie odtwarzania danych po awarii, aby zapewnić, że Twoja firma nie jest jedną z wielu, w których nie można przywrócić danych.

Plan ciągłości działania zapewnia firmom szczegółowy plan działań w przypadku katastrofy lub poważnych zakłóceń, zwiększając zaufanie pracowników i klientów do Twojej organizacji.

Nasze rozwiązania w zakresie tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania po awarii pomagają Twojej firmie w szybkim i skutecznym przywracaniu, bez względu na rodzaj lub skalę szkód. Obsługujemy serwery, systemy, aplikacje i dane zarówno lokalnie, jak iw chmurze.

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami technologii tworzenia kopii zapasowych, aby dostarczyć rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, które chroni organizację przed przestojami, zmniejsza ryzyko utraty danych i umożliwia przywrócenie ich w jak najkrótszym czasie.

Oferujemy również uproszczone rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i plan odzyskiwania w celu zminimalizowania przestojów.

Planowanie tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania po awarii obejmuje:
  • Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych serwerów, systemów i danych
  • Kopia zapasowa infrastruktury chmurowej i wysoka dostępność
  • Kopie zapasowe do lokalnego magazynu i do chmury
  • Plan określający każdy etap procesu odzyskiwania
  • Wymiana części